Par mums

Kāpēc visi izvēlās Pirts Amatnieks?

Pirts Amatnieks
PIRTS AMATNIEKS

Nedaudz par uzņēmumu..

Viss tavai labsajūtai!

Pirtsamatnieks.lv dibinātājs ir Mārtiņš Lācis. Jau no mazotnes es sāku darīt visu veidu darbus. Es redzēju, kā mans vectēvs strādāja un deva man visu veidu uzdevumus, kas jāizpilda. Kaut ko pieskrūvēt, atskrūvēt, izjaukt un salikt. Vectēvs noteikti manī ieaudzināja mīlestību pret darbu. Mans pirmais ienesīgais darbs sākās garāžā, kur taisīju puķu kastes un sāku pieņemt pirmos pasūtījumus. Ar laiku ieguvu lielu skaitu klientu un sniedzu labāko servisu ko tajā laikā spēju. Toreiz puķu kastes piedāvāju lētāk nekā veikali, saglabājot kvalitāti un iegūldot sirdi savā darbā. Sapratu, ka pašu taisītas lietas nes naudu, bet naudai bija otršķirīga nozīme, jo darbs man sagādāja prieku.

Pēc kāda laika pirmo, ko uztaisīju treniņa pēc, bija koka kubls bez jebkādām funkcijām. Nākamā lieta, ko izgatavoju, bija polipropilēna kubls kuru pārdevu. Es strādāju ar polipropilēnu diezgan ilgu laiku. Tad es ieguvu stikla šķiedru un sāku izgatavot nu jau visiem zināmos kublus. Principā no pagalma un garāžas esam izauguši līdz 2500m2 ražošanas platībai, mums ir 10 komandas locekļi un nu jau klientiem ir nodoti vairāk nekā 3000 kublu. Sapņus nevar piepildīt bez darba, un mēs to ļoti labi saprotam.

Esam patiesi priecīgi par paveikto un ar katru dienu gūstam arvien vairāk pieredzes. Mēs vēlamies dot darbu vēl vairāk cilvēkiem un būt kā viena liela ģimene. Labsajūta mums ir svarīga, tāpēc to nodrošinām arī saviem klientiem.

Darbs, sapņi un pareizās prioritātes ved mūs uz pareizā ceļa. Protams bez veiksmes un pozitīvisma neiztikt, lai viss izdotos kā plānots. Izmantojot šos rīkus, mēs varam nodrošināt jūsu mājām lielisku veidu kā atpūsties un relaksēties. Mūsdienās pavadot daudz laika informācijas plūsmā mentāli nogurstam daudz ātrāk, līdz ar to Pirtsamatnieks.lv sniedz kvalitāti, mieru, labsajūtu un vienkārši lielisku servisu.

Augstākās kvalitātes materiāli tiek izmantoti, lai veiktu kublu un pirts izgatavošanu, nodrošinot gan lielisku izskatu, gan ilgu kalpošanas laiku. Turklāt visiem mūsu ražotajiem kubliem un pirtīm ir piešķirta 2 gadu garantija! Mūsu uzņēmums sniedz pilna servisa pakalpojumus, ne tikai veicot kublu un pirts izgatavošanu, bet arī nodrošinot to piegādi un uzstādīšanu.

2016
Dibināšanas gads
1500
Apmierinati klienti
2500
M2 Ražošanas platība
10
Meistari
Mans grozs
Ienākt profilā

Neesiet reģistrējušies?

Facebook Instagram WhatsApp WhatsApp TikTok
Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot pirtsamatnieks.lv, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu noteikumiem.