Jaunumi

Kapēc izvēlēties kublu?

Kubls uz piekabes

Kubls un tā labsajūta

Ir pienācis gada tumšākais laiks, kad neapzināti laika ietekmē izjūtam spēka izsīkumu. Varbūt nejūtamies tik moži un enerģijas pilni kā saulainā vasaras rītā ar basām kājām iekāpjot ar rasu pielietajā piemājas zālienā. Tagad lai sevi uzmundrinātu un atgūtu enerģiju pēc garas darba dienas ir nepieciešams, kas vairāk.  Jau sen ir pierādīts, ka karsēšanās pirtī un relaksēšanās koka kublā ir tas, kas ļauj mums atgūt enerģiju un sagādā lielisku atpūtu. Galu galā, kurš gan pēc šādas relaksācijas var justies noguris ?

Un tagad iedomājieties, cik fantastiski varētu būt atnākt no darba, paņemt mīļoto cilvēku aiz rokas, iekurināt pagalmā esošo koka kublu, atvērt iecienītākā sarkanvīna pudeli un baudīt vienam otra sabiedrību.  Ārā ir tumšs, drēgns vakars, ir skaidras zvaigžņotas debesis un piekdienas vakars iegūst pavisam citu noskaņu relaksējoties kopā ar mīļoto cilvēku  savā personīgajā āra SPA kublā, kurš ir izgaismots ar led gaismām.

Papildus spa labsajūtai mēs piedāvājām koka kublā iebūvēt hidromasāžas sistēmu un gaisa burbuļu sistēmu. Hidro masāža lieliski palīdz noņemt muskuļu sasprindzinājumu , uzlabo asinsriti, relaksē ķermeni un palīdz atjaunot spēkus gan pēc fiziskas, gan mentālas slodzes.  Koka kubls ir vērtīga investīcija Jūsu veselībai un labsajūtai ilgtermiņā. Ņemot vērā mūsu draudzīgo cenu piedāvājumu, ikvienam ir iespējams izvēlēties savai gaumei un maciņam visatbilstošāko koka kublu. Mūsu piedāvājumā ir gan koka kubli ar integrēto krāsni, gan ar ārējo krāsni. Izvēloties kublu ar ārējo krāsni, vairāk vietas pašā kublā.

Relaksēšanās kublā zem klajas debess , jo īpaši ir ir maģiska ziemā, kad ārā ir sasniedzis un un šī procedūra tiek apvienota ar karsēšanos pirtī.  Pirts Amatnieks piedāvā izgatavot gan pirts mājas, gan apaļās mucveida pirtis, kā arī karkasa pirtis. Karsēšanās pirtī un relaksēšanās koka kublā ne vien uzlabo veselību, bet arī uzlabo pašsajūtu.  Kā arī viennozīmīgi tā būs lieliska atpūta jebkurā gada laikā, baudot pirts procedūras un relaksēšanos kublā, gan vienatnē, gan ģimenes un draugu lokā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *